www.ykpino.pl

:: Zakończenie sezonu
Wiadomość dodana przez: ykpino (2017-09-23 10:12:31)

Nasz klub obchodzący w tym roku 40 lecie reaktywacji w najbliższy weekend (23-24.09.2017) będzie gospodarzem obrad Zarządu Głównego oraz Zjazdu Delegatów Yacht Klubu Polski, a także obchodów Ogólnopolskiego Zakończenia Sezonu.
W związku z tym do Inowrocławia przyjadą Komandorzy i Delegaci klubów zrzeszonych w YKP z całego świata, ponieważ klub ma oddziały również w miastach polonijnych. Po obradach podsumowujących miniony sezon goście zwiedzą najpiękniejsze zakątki naszego miasta i Solanek.

W sobotni wieczór członkowie klubu spotkają się na tradycyjnej biesiadzie żeglarskiej z okazji zakończenia sezonu.

Następnego dnia o godzinie 10.00 na Przystani Łącko odbędzie się zgodne z ceremoniałem żeglarskim Uroczyste Ogólnopolskie Zakończenie Letniego Sezonu Żeglarskiego oraz Otwarcie Sezonu Zimowego połączone z obchodami 40-lecia reaktywacji inowrocławskiego klubu, który kontynuuje przedwojenne tradycje żeglarstwa w Inowrocławiu. W programie przewidziano między innymi przedstawienie dokonań klubu, przemówienia zaproszonych gości oraz wręczenie odznaczeń klubowych.adres tej wiadomości: www.ykpino.pl/news.php?id=455